Informacja o obiadach i harmonogram wpłat (listopad 2017): sprawdź

Wykaz podręczników dla  kl. I – VII obowiązujących w r. szk. 2017/18.  które należy zakupić indywidualnie - kliknij tutaj (pdf)

Pozostałe podręczniki i ćwiczenia uczniowie otrzymają bezpłatnie we wrześniu.

PROGRAM PÓŁKOLONII LETNIEJ W TERMINIE 24.07.2017 -04.08.2017 r. - kliknij tutaj (pdf)

Zakończenie roku szkolnego 23 czerwca 2017 roku ( piątek)
kl. I - III o godz. 8.00
kl. IV - VI o godz. 9.00.

ZEBRANIA Z RODZICAMI

Zebrania z rodzicami dla kl. 0 i I w roku szkolnym 2017/18 odbędą się 21.06.2017 r. (środa) g.17:00 - sala gimnastyczna.

Zebranie w sprawie półkolonii odbędzie się 21.06.2017 r. (środa) g. 17:45 - sala gimnastyczna

INFORMACJA – PÓŁKOLONIE

Półkolonia w naszej szkole odbędzie się w terminie: 24 lipca - 04 sierpnia
· WYDAWANIE KART 10 MAJA 2017 r. OD GODZ. 8.00 W GABINECIE INTENDENTA
· KARTĘ WYDAJE SIĘ PO WPŁACENIU NALEŻNEJ KWOTY 140 ZŁ
· JEDNA OSOBA POBIERA KARTY TYLKO DLA DZIECKA/DZIECI Z JEDNEJ RODZINY
· NIEZBĘDNE INFORMACJE DO ZAPISANIA DZIECKA:
1. IMIĘ I NAZWISKO
2. PESEL
3. ADRES
4. SZKOŁA, DO KTÓREJ DZIECKO UCZĘSZCZA

Informacje o terminach - kliknij tutaj

REKRUTACJA 2017

Rekrutacja do klasy I Szkoły Podstawowej i do klasy "0" na rok szkolny 2017/2018 odbędzie się elektronicznie z wykorzystaniem systemu elektronicznego www.eped.pl. Wnioski i zgłoszenia należy składać w terminie od 4 do 19 maja 2017 roku. Zasady rekrutacji są podane na stronie www.eped.pl
W sekretariacie szkoły można będzie uzyskać pomoc w tej drodze rejestracji. ZAPRASZAMY 😀

Pobierz instrukcję dla Rodzica rekrutacji do szkół podstawowych

Szanowni Państwo,
w dzienniku elektronicznym został opublikowany plan lekcji dla uczniów i rodziców wraz z aktualnymi zastępstwami.