Nauczyciele w naszej szkole

 
Kazimiera Pierzyńska-            Czujwid
dyrektor szkoły
pierzynska.czujwid@sp14.elblag.pl
Krystyna Jonakowska          
wicedyrektor
krystyna.jonakowska@sp14.elblag.pl
Burdynowicz Dorota
pedagog
dorota.burdynowicz@sp14.elblag.p
Cempa Bernarda
religia klas 1-3
bernarda.cempa@sp14.elblag.pl
Dąbrowska Małgorzata
 religia klas 4-6  
malgorzata.dabrowska@sp14.elblag.pl
Dobies Dorota
edukacja wczesnoszkolna
dorota.dobies@sp14.elblag.pl
Fabisiak Monika
logopedia
monika.fabisiak@sp14.elblag.pl
Grondecka Joanna
edukacja wczesnoszkolna
joanna.grondecka@sp14.elblag.pl
Grynis Paweł
wych.fizyczne; gimnastyka korekcyjna
pawel.grynis@sp14.elblag.pl
Karpińska Iwona
edukacja wczesnoszkolna
iwona.karpinska@sp14.elblag.pl
Kubas Sylwia
klasa z wadą słuchu i mowy
sylwia.kubas@sp14.elblag.pl
Kuczuro-Waszak Beata
edukacja wczesnoszkolna
beata.kuczuro-waszak@sp14.elblag.pl
Mazurowska Beata
biblioteka
beata.mazurowska@sp14.elblag.pl
Michałek Maria
edukacja wczesnoszkolna
maria.michalek@sp14.elblag.pl
Obrębska Aneta
muzyka, plastyka, zajęcia techniczne
aneta.obrebska@sp14.elblag.pl
Oganowska Marzena
przyroda, j.angielski
marzena.oganowska@sp14.elblag.pl
Obszańska Mirella
edukacja wczesnoszkolna
mirella.obszanska@sp14.elblag.pl
Pacer Łukasz
język angielski
lukasz.pacer@sp14.elblag.pl
Wilk Marta
psycholog
marta.wilk@sp14.elblag.pl
Posacka Danuta
wychowawca świetlicy
danuta.posacka@sp14.elblag.pl
Sielaff Jolanta
matematyka
jolanta.sielaff@sp14.elblag.pl
Staniszewska Katarzyna
klasa z wadą słuchu i mowy, historia
katarzyna.staniszewska@sp14.elblag.pl
Tuzimek Beata
język polski
beata.tuzimek@sp14.elblag.pl
Ulenberg Sebastian
wychowanie fizyczne
sebastian.ulenberg@sp14.elblag.pl
Serocki Paweł
zajęcia komputerowe
pawel.serocki@sp14.elblag.pl
Wityk Ewa
język polski
ewa.wityk@sp14.elblag.pl
Włoch Iwona
matematyka
iwona.wloch@sp14.elblag.pl
Wojterski Krzysztof
wychowanie fizyczne; wychowawca świetlicy
krzysztof.wojterski@sp14.elblag.pl
Żyhałko- Pawłowska Sylwia
logopeda
sylwia.zychalko-pawlowska@sp14.elblag.pl




 
Strona zbudowana z Kopage
← Zbuduj swoją teraz
Ta strona może korzystać z Cookies.
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.

OK, rozumiem lub Więcej Informacji
Znajdź nas na Facebooku
Powered by Kopage
Informacja o Cookies
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.
OK, rozumiem
Powered by Kopage