ANIMATOR ROKU 2014

10 grudnia 2014 r. w Centrum Olimpijskim w Warszawie odbyła się uroczysta gala, podczas której 22 animatorów Orlików odebrało z rąk Ministra Sportu i Turystyki Andrzeja Biernata nagrody i dyplomy dla Animatorów Roku przyznane im w konkursie organizowanym przez Fundację Rozwoju Kultury Fizycznej. Wśród nich po raz drugi znalazł się nauczyciel wychowania fizycznego, Animator Orlika przy Szkole Podstawowej nr 14 w Elblągu- Krzysztof Wojterski. 22 zwycięzców zostało wyłonionych w kilku kategoriach: najlepsza praca z wybranymi grupami priorytetowymi (seniorzy, przedszkolaki, osoby niepełnosprawne, kobiety, rodziny, dziewczynki), praca na rzecz rozwoju społeczności lokalnej i innowacje w wykorzystaniu nowoczesnych technologii we współpracy z wybranymi grupami priorytetowymi.

ORLIK ul. Mielczarskiego 45