Sprawozdanie z realizacji ogólnopolskiego programu „Akademia bezpiecznego Puchatka” - pobierz sprawozdanie
Puchatkowy Patrol bezpieczeństwa sprawdzał czy w okolicy znajdują się znaki, dzięki którym możemy czuć sie bezpiecznie na drodze

Z Puchatkiem na sportowo

My pierwszaki znamy juz wszystkie telefony alarmowe i wiemy jak zachować się w niebezpiecznych sytuacjach.

Jesteśmy widoczni i od teraz na pewno bezpieczni na drodze :)

W ramach realizowanego w tym roku szkolnym programu Akademia bezpiecznego Puchatka dzieci z klasy pierwszej poznały zasady bezpiecznego poruszania sie po ulicy, wiedza czym jest pobocze o jak należy sie po nim poruszać. Na zajęciach dzieci stworzyły własne sygnalizatory - teraz na pewno wiedza jak należy zachowywać sie podczas przechodzenia przez jezdnie, a na koniec zajęć klasa pierwsza zamieniła sie w patrol bezpiecznego Puchatka i poszła w poszukiwaniu przejścia dla pieszych oraz znaków dzięki którym zarówno kierowcy jak u piesi wiedza jak zachować sie na ulicy.