Dzień Otwarty- 16 lutego 2017 r.
16 lutego w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty. Do wspólnej zabawy zaprosiliśmy dzieci sześcio- i  siedmioletnie wraz z rodzicami.  Główną atrakcją tegorocznego spotkania było przedstawienie pt. „Kopciuszek” w wykonaniu nauczycieli SP nr 14. Ponadto na małych gości czekało mnóstwo innych atrakcji pod hasłem „W świecie bajek Jana Brzechwy”, m. in. gry i zabawy ruchowe,  rozrywki umysłowe- układanki, rebusy, zagadki, łamigłówki językowe, wyszywanki, zajęcia plastyczne i multimedialne, angielski dla każdego, ćwiczenia logopedyczne, teatrzyk Kamishibai.  Była to wspaniała okazja, aby poznać szkołę i nauczycieli, którzy w niej pracują.
Dzień Otwarty- 20 lutego 2016r.
20 lutego odbył się Dzień Otwarty SP nr 14. Podczas spotkania można było zapoznać się z ofertą edukacyjno- wychowawczą szkoły, porozmawiać z dyrekcją placówki i nauczycielami, obejrzeć szkołę. Dla dzieci przygotowano moc atrakcji i niespodzianek, m.in.: przedstawienie pt. „Czerwony Kapturek” w wykonaniu uczniów naszej szkoły, eksperymenty, sprawnościowy tor przeszkód, interaktywne gry i zabawy matematyczne, łamigłówki językowe, zagadki literackie w bibliotece szkolnej, zaczarowane pudełko- zgaduj zgadula, multimedialne zajęcia języka angielskiego. Było aktywnie, twórczo i kolorowo.

Dni Otwarte- 21 lutego 2015r.
      W sobotę 21 lutego w Szkole Podstawowej nr 14 w Elblągu odbyły się „Drzwi otwarte”. Podczas spotkania dyrektor szkoły przedstawił grono pedagogiczne oraz ofertę edukacyjną i możliwości, jakie placówka daje uczniom. Rodzice z dziećmi zwiedzili przestronne, dobrze wyposażone klasy, pracownię informatyczną, bibliotekę, świetlicę i salę gimnastyczną.
      Wszyscy obecni na spotkaniu rodzice mieli możliwość rozmowy z nauczycielami, dyrekcją szkoły, logopedą, pedagogiem i nauczycielem bibliotekarzem. Dzieci uczestniczyły w grach i zabawach edukacyjnych oraz doświadczeniach. Ponadto wzięły udział w specjalnie dla nich przygotowanych zajęciach, w trakcie których poznały ciekawostki przyrodnicze, nowinki komputerowe oraz rozmaitości matematyczne.
            Mamy nadzieję, że to spotkanie ułatwiło Rodzicom podjęcie tak ważnej decyzji,
    jaką jest wybór szkoły dla ich dziecka.
    Dni Otwarte  8 marca 2014r.
         W sobotę 8 marca 2014r. odbył się „Dzień Otwarty” naszej szkoły, który miał na celu pokazać walory placówki i zachęcić potencjalnych uczniów do wstąpienia  w nasze szeregi.  Przybyli goście mogli się przekonać, że jesteśmy szkołą przyjazną dla uczniów, że z nami nie będą się nudzić, a nauka może stać się przyjemnością.
         Podczas spotkania dyrektor szkoły Kazimiera Pierzyńska- Czujwid przywitała rodziców i dzieci, a następnie przedstawiła multimedialną prezentację placówki. Zaprezentowały się również nasze uczennice i absolwentki w pokazie tanecznym czirliderek zespołu Kadmans, a potem wystąpił zespół taneczny naszej szkoły. Przybyłe dzieci wzięły udział w przygotowanych dla nich atrakcjach i niespodziankach, wspólnie z rodzicami zwiedziły szkołę.
         Dziękujemy za odwiedziny wszystkim gościom.